Filter

 • Cena
  € -
 • Výrobca
  0

V tejto kategórii nájdete produkty od značky Naobay. Naobay ponúka širokú škálu produktov, vrátane pleťových mliek, tonikov, krémov, masiek, sprchových gélov, telových krémov, šampónov a balzamov. Tieto produkty sú vhodné pre všetky typy pleti a sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú prírodné a ekologické riešenia pre starostlivosť o svoju pokožku.

O kozmetike a značke Naobay

Naobay je španielska značka ponúkajúca prírodnú kozmetiku pre starostlivosť o tvár, telo a vlasy. Všetky produkty sú vyrobené z prírodných zložiek a sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny účinok bez poškodenia pokožky. 


Značka Naobay vznikla v roku 2011 v španielskej Valencii, keď sa súrodenci Javier a Cristina rozhodli začať niečo nové a odlišné a využiť skúsenosti ich otca, ktorý sa vždy zaoberal tvorbou kozmetických produktov. Svoje kozmetické výrobky chceli vytvárať ekologicky a svedomitým spôsobom a preto sa rozhodli založiť vlastnú značku - Naobay.

Názov značky symbolizuje spojenie prírodných a organických zložiek s krásou a zdravím (Natural And Organic, Beauty And You).Naobay sa zameriava na vytváranie certifikovanej prírodnej kozmetiky, ktorá sa stará nielen o pleť, ale aj o životné prostredie. Značka sa snaží byť transparentná a poskytovať informácie o svojich produktových zložkách a výrobnej filozofii jednoducho a zrozumiteľne, bez zavádzajúcich etikiet a dizajnu.

Filozofia značky Naobay vychádza z myšlienky, že organická kozmetika môže byť účinná a zároveň šetrná k pokožke aj k prírode. Súrodenci Javier a Cristina sa rozhodli vyjsť zo zabehnutých koľají a vytvoriť značku, ktorá kombinuje ich skúsenosti s novým, udržateľnejším prístupom k tvorbe kozmetických produktov.

Certifikácia Naobay kozmetiky

Prírodná kozmetika Naobay má nasledujúcu certifikáciu (zdroj: Naobay.com):

 • ECOCERT - Certifikát ecocert je nezávislé overenie zhody kozmetických výrobkov s požiadavkami na organické a prírodné zložky podľa štandardu COSMOS Organic a COSMOS Natural.
 • ISO 9001 štandard, ktorý určuje požiadavky na implementáciu systému riadenia kvality.
 • IFS Global Markets HPCštandard pre auditovanie kvality a bezpečnosti produktov a procesov výrobcov čistiacich prostriedkov pre domácnosť a osobnej hygieny.

Prečo nakupovať Naobay kozmetiku na eshope Zelenakozmetika.sk?

Dohliadame na to aby, na našom eshope Zelenakozmetika.sk boli produkty naozaj kvalitné a mali prírodné zloženie. Ponúkame veľké množstvo prírodných bio a eko produktov pod jednou strechou na jednom mieste, nielen od značky Naobay.

V našom internetovom obchode nájdete kvalitné kozmetické prípravky od svetových aj slovenských výrobcov nielen pre ženy, ale aj mužov a deti. Dúfame, že spolu nájdeme prírodnú kozmetiku, ktorá bude presne vyhovovať vašim potrebám a očakávaniam.

Nakupujte Naobay kozmetiku z pohodlia domova

 • Našu ponuku prírodnej kozmetiky neustále rozširujeme
 • Pri objednávke nad 69 EUR, doprava zadarmo
 • Expresné doručenie: Ak objednávku vytvoríte do 14:00, odošleme vám ju do 24 hodín

Veríme, že príroda je najlepším zdrojom pre zdravú a krásnu pokožku.

Potrebujete poradiť s výberom prírodnej kozmetiky? Prečítajte si náš detailný článok: Ako si vybrať najlepšiu prírodnú kozmetiku?

Čítať viac

NAOBAY Detský krém na zapareniny 100 ml
Prírodný detský krém na zapareniny NAOBAYTento krém chráni jemnú detskú pokožku v oblasti plienok. Z..
Zobrazenie 1 až 1 z 1 (1 stránok)