Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 824
Dostupnosť: Skladom
4.59€

Vrbovka - bylinný liehový extrakt Epilobium sp.

  • Vrbovka: je bylinka s vysokým obsahom biologicky aktívnych látok. Ak nefunguje prostata správne, objaví sa celý rad nepriaznivých klinických prejavov (nutkanie na močenie, úniky moču, onkologické problémy a ďalšie)

.Aktivne látky vrbovky udržujú správnu funkciu prostaty a dolných močových ciest. Prispieva k relaxácii a duševnej a fyzickej pohode. Je to antioxidant a chráni bunky a tkanivá pred oxidatívnym poškodením.

Obsah: 1 dávka (1 - 2 ml) Denná dávka (3 x denne) % DOD Denná odporúčaná dávka Vrbovka štandardizovaný extrakt 50 - 100 mg 150 - 300 mg Nie je stanovené Vitamín C 12,5 - 25 mg 37,5 - 75mg 47 - 94% DOD Odporúčané dávkovanie: 3 x denne 1 - 2 ml (15 - 30 kvapiek), neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Podávajte v jednej fáze 5-6 dní, potom prerušte na 2 dni. Takto postupujte 5-6 týždňov. Podávajte 20 minút pred jedlom.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Vyrobené: Česká republika

Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie