Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60292
Dostupnosť: Skladom
7.99€

Biologicky aktívny VÁPNIK Aquamin Doplnok stravy 

Aquamin je multiminerálna zložka pochádzajúca zo zvápenatených morských rias.

  • Táto červená riasa sa získava v čistých vodách severného Atlantiku. Aquamin obsahuje vysoký podiel vápnika, horčíka, selénu, zinku a ďalších 70 minerálnych látok. Vzájomná interakcia medzi týmito látkami spolu s vysokou biologickou dostupnosťou vytvára z Aquamin unikátny "bioaktívne komplex".
  • Tento komplex je vhodný pri osteoporóze, k zvýšeniu kvality a pevnosti kostí a zubov, k zlepšeniu činnosti svalov a pre podporu funkcie tráviaceho aparátu. Ide o vhodný doplnok pre aktívnych športovcov, ale aj pre deti v obdobiach rýchleho rastu. Vzhľadom k jeho rastlinnému pôvodu je vhodný aj pre vegetariánov, vegánov, makrobiotiky i zástanca BIO-potravín.
  • Obsah kapsuly je možné vysypať a vmiešať do jedla či nápoja. Obsah: 1 kapsula (620mg)
Denná dávka 1 - 4 kapsuly % DDD
Denná doporučená dávka Aquamin 620 mg 620 – 2480 mg Nie je stanovené z toho vápník 198 mg 198 - 792 mg 24,75 - 99 % z toho horčík 13,6 mg 13,6 – 54,4 mg 3,6 – 14,5 % DDD
Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Obsah: 60 kapsúl 


Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie