Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60227
Dostupnosť: Skladom
11.29€

Aquamin PRE PSOV Kosti, zuby Biologicky aktívne VÁPNIK Aquamin Veterinárny prípravok pre psov Aquamin je multiminerálny zložka pochádzajúca zo zvápenatených morských rias. Táto červená riasa sa získava v čistých vodách severného Atlantiku. Aquamin obsahuje vysoký podiel vápnika, horčíka, selénu, zinku a ďalších 70 minerálnych látok.

Vzájomná interakcia medzi týmito látkami spolu s vysokou biologickou dostupnosťou vytvára z Aquamin unikátny "bioaktívne komplex". Vďaka vysoko vstrebateľnej forme vápnika je dôležitý pre zdravé a pevné kosti a zuby.

Vápnik je veľmi dôležitý pre správnu zrážanlivosť krvi, prispieva k správnej funkcii srdca. Aquamin je vhodným doplnkom pre dojčiace feny, aby nedošlo k popôrodnému odvápnenie. Aquamin odporúčame pre šteňatá v období intenzívneho rastu.

Návod na použitie: 1 kapsula (620 mg) Aquamin 620 mg z toho vápnik 198 mg z toho horčík 13,6 mg Upozornenie:

Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá. Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučenej osôb. Doba použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie