Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 005
Dostupnosť: Skladom
4.89€

Ľubovníkový bylinný olej (Jánov olej) - Hypericum Perforatum.

Ľubovník bodkovaný obsahuje vysoký podiel hypericínu, ktorý kožu regeneruje, hydratuje a hojí.

Pri vonkajšom použití sa ľubovníkový olej používa na doliečenie bolestí svalov – myalgia, popálenín a zranení. Olejový výťažok z kvetov ľubovníka upokojuje suchú a podráždenú pokožku, tíši ľahké zápaly a urýchľuje hojenie.


  • Už stáročia je ľubovníkový olej používaný na kožu spálenú od slnka. Olej je možné použiť aj na drobné kožné prasklinky, poškodené prsné bradavky a kožné prejavy najrôznejších foriem ekzémov.
  • Verzia forte obsahuje vyššie množstvo aktívnych látok . Indikácie byliny: Na spáleniny Urýchľuje hojenie rán Na rôzne ekzémy
  • Jednoduchá a praktická aplikácia Bez predpisu Kontraindikácie: Nie sú známe prípady nežiadúcich interakcií na lieky či potravinové doplnky. Žiadne obmedzenia v čase tehotenstva, alebo pri dojčení. Bezprostredne po aplikácii nevychádzajte na priame slnko.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. dermatologickytestované. Originálna receptúra.

Krajina pôvodu: ČR

Ako používať produkt:

Potierajte postihnuté miesto niekoľkokrát denne. Vhodné kombinovať s nechtíkovým, alebo rakytníkovým olejom. Po použití sa neodporúča vystavovať kožu na priame slnko, ľubovník fotosenzibilizuje.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie