Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60086
Dostupnosť: Skladom
5.99€

STIMULÁCIA - BYLINNÁ ZMES Biovitality - pharmaline Doplnok stravy

  • Bylinný komplex slúži na stimuláciu tela aj mysle pri únave a vyčerpanosti. Bylinný komplex je bohatý na kofeín, vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky.
  • Komplex znižuje únavu a prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu. Stimuluje lepšiu duševný aj fyzický výkon a podporuje motiváciu.
Obsah: Denná dávka (2 - 4 ml) % RHP / DOD

Denná odporúčaná dávka Guarana štand. extrakt 150 - 300 mg Nie je stanovené Kotvičník zemný štand. extrakt 60 - 120 mg Nie je stanovené Maca štand. extrakt 50 - 100 mg Nie je stanovené Klanopraška čínska štand. extrakt 40 - 80 mg 7 - 13% RHP / DOD Zelená káva štand. extrakt 40 - 80 mg Nie je stanovené Ginko dvojlaločné štand. extrakt 30 - 60 mg 75 - 150% RHP / DOD Zelený čaj štand. extrakt 30 - 60 mg
Nie je stanovené Odporúčané dávkovanie: 2 - 4 ml (30 - 60 kvapiek) denne. Neprekračujte referenčnú hodnotu príjmu (RHP).
Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Nie je vhodné pre osoby s poruchami zrážanlivosti krvi.
Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie