Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 958
Dostupnosť: Skladom
2.99€

Šport gél lymforegen

  • Masážna lymfodrenážna kompozícia vo forme gélu s vysokým obsahom biologických aktívnych látok, rastlinných extraktov a silíc. Účinnými zložkami sú aescín, aesculin helenin, flavonoidné glykozidy, triesla a celý rad ďalších.
  • Pre tieto svoje vlastnosti sa používajú najmä ako podporné prostriedky k stimulácii lymfatického systému. Urýchľujú regeneráciu po zvýšenej fyzickej záťaži. Znižujú opuchy, vhodné na tzv. "Ťažké nohy". Detoxikujú a čistí pokožku.
Použitie: Aplikujte niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznicu a otvorené rany. Pre zvýšenie účinku je vhodné naniesť na cieľovú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. Cez noc). Po aplikácii nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť ku scitliveniu na slnečné žiarenie.


Skladovanie: Uchovávajte v suchu, pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách.
Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie