Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60378
Dostupnosť: Skladom
13.49€

SPÁNOK PREMIUM doplnok stravy

  • Účinné látky: MEDOVKA LÍPA GOJI BERRY KOZLÍK CHMEL 500 ml Originálna receptúra SPÁNOK PREMIUM spája výťažky z bylín, ktoré slúžia k navodeniu pokojného a plnohodnotného spánku. Kvalitný spánok je nutný na dosiahnutie plnohodnotnej kvality života.
  • Medovka lekárska pomáha navodiť kognitívne a duševné zdravie. Povzbudzuje dobrú náladu a relaxáciu. Odporúča sa pri poruchách spánku. Prispieva k normálnemu trávenie. Podporuje normálnu funkciu obehovej sústavy a hormonálnu rovnováhu.
  • Lipa prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému ak normálnemu trávenia.
  • Plody Kustovnica (Goji berry) sú vyhľadávaným "všeliekom" a adaptogénom. V tradičnej čínskej medicíne sa používajú ako recept na dlhovekosť.Kustovnica je nekonečným zdrojom biologicky aktívnych látok.

  • Valeriána lekárska prispieva k pokojnému a spokojnému spánku a k normálnej činnosti nervovej sústavy (kognitívne funkcie).
  • Odporúča sa užívať na relaxáciu v prípade nepokoja, úzkosti a nervozity. Podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému, upravuje krvný tlak. Podporuje normálne trávenie.
  • Chmeľ otáčavý je antioxidant, ktorý prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, na relaxáciu a dobrému spánku.upokojujúci účinok a prispieva k menopauzálnímu komfortu.
Obsah: 1 dávka (15 ml) denná dávka 15-30 ml denne % RHP Referenčná hodnota prijmem Medovka lekárska (10% koncentrovaný vodný extrakt) 300 mg 300-600 mg nie je stanovené Lipa srdcovitá (10% koncentrovaný vodný extrakt) 150 mg 150-300 mg nie je stanovené Goji berry extrakt 150 mg 150-300 mg nie je stanovené Valeriána lekárska extrakt 150 mg 150-300 mg nie je stanovené Chmeľ otáčavý extrakt 150 mg 150-300 mg nie je stanovené

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Upozornenie: Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Zvýšenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Prípadný zákal nie je na závadu.

Krajina pôvodu: Česká republika


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie