Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60456
Dostupnosť: Skladom
7.89€

SIRUP STRES Podpora pri upokojenie a utlmenie stresu Veterinárny prípravok pre psov

O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži k utlmeniu psa pri zvýšených prejavoch stresu. Bylinný komplex tlmí psa v prípadoch, keď je zviera vystavené väčšej stresovej záťaži (preprava, ošetrenie, adaptácia na nové prostredie, ohňostroje a ďalšie). Šišák bajkalský - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy.

Chráni pred oxidačným stresom. Prispieva k správnej funkcii psychiky. Ľubovník bodkovaný - je využívaná k potlačeniu nervovej únavy a stresu. Maca - podporuje lepšie duševný aj fyzický výkon a podporuje motiváciu. Kozlík lekársky - pomáha udržať dobré kognitívne funkcie a duševnú pohodu. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy.

Odporúča sa užívať v prípade nepokoja, úzkosti a nervozity. Žen-šen - prispieva k správnej funkcii psychiky. Podporuje duševnú aktivitu v strese, kognitívne funkcie, vitalitu a fyzickú výkonnosť. 5 ml Šišák bajkalský štandardizovaný extrakt Ľubovník bodkovaný stand. extrakt 50 mg Maca stand. extrakt 25 mg Kozlík lekársky stand. extrakt 50 mg Žen-šen stand. extrakt 15 mg vitamín C 15 mg Upozornenie:

Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá. Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučenej osôb. Doba použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie