Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60219
Dostupnosť: Skladom
15.29€

SIRUP - STRES PRE KONE


O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži k utlmeniu koňa pri zvýšených prejavoch stresu. Bylinný komplex zviera tlmí v prípadoch, keď je zviera vystavené väčšej stresovej záťaži (preprava, ošetrenie, adaptácia na nové prostredie a ďalšie). Šišiak bajkalský - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy.

Chráni pred oxidačným stresom. Prispieva k správnej funkcii psychiky. Ľubovník bodkovaný - je využívaný k potlačeniu nervovej únavy a stresu. Maca - podporuje lepšie duševný aj fyzický výkon a podporuje motiváciu.

Kozlík lekársky - pomáha udržať dobré kognitívne funkcie a duševnú pohodu. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Odporúča sa užívať v prípade nepokoja, úzkosti a nervozity. Žen-šen - prispieva k správnej funkcii psychiky. Podporuje duševnú aktivitu v strese, kognitívne funkcie, vitalitu a fyzickú výkonnosť.

NÁVOD NA POUŽITIE: Podávajte hodinu pred požadovaným upokojením. Aplikujte v jednej dávke 15 ml pre koňa do 250 kg, 30 ml pre kone do 500 kg. Pre zvýšenie účinku je možné dávku zvýšiť na dvojnásobok.

UPOZORNENIE: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá. ČAS POUŽITEĽNOSTI: 30 mesiacov od dátumu výroby SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepočených osôb

Vyrobené v ČR Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie