Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60452
Dostupnosť: Skladom
8.99€

IMUNITA Posilnenie funkcie imunitného systému Veterinárny prípravok pre psov


O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na podporu imunitného systému. Fungujúci imunitný systém je potrebný na zabezpečenie všetkých životných funkcií organizmu.

Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré slúžia na podporu imunitného systému. Echinacea (Echinacea purpurová) - táto indiánska liečivka má silný imunostimulačný účinok.

Zvyšuje odolnosť tela proti vírusom i baktériám. Kapucínka väčšia - jedná sa o účinné rastlinné "antibiotikum". Rakytník rešetliakový - je bylina so širokým spektrom účinkov. Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom. Chráni pred oxidatívnym stresom.

Pomáha chrániť srdce a cievy a podporuje trávenie. Betaglukan - je polysacharid získavaný z živej hlivy ustricovej. Betaglukan je schopný podporovať a "vyladiť" obranné reakcie organizmu. Ide tiež o silný antioxidant.

Znižuje celkové vyčerpanie a únavu. Aloe vera - obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ktoré spoločným synergickým pôsobením vykazujú blahodarné účinky. Podporuje správnu funkciu imunitného systému.

Aloe celkovo posilňuje a čistí organizmus od toxických látok. 5 ml Echinacea koreň vodný extrakt 80 mg Kapucínka väčšia vodný extrakt 30 mg Rakytník rešetliakový vodný extrakt 30 mg Betaglukan stand. extrakt 10 mg Aloe vera juice 25 mg vitamín C 15 mg Upozornenie:

Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá. Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučenej osôb.

Doba použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie