Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60451
Dostupnosť: Skladom
8.99€

DETOXIKÁCIA očista organizmu Veterinárny prípravok pre psov

O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na podporu normálnej činnosti pečeňového tkaniva. Bylinný komplex je bohatý na kofeín, vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky.

Bylinky obsiahnuté v prípravku majú silný antioxidačný účinok, čím chráni bunky pred oxidačným stresom a telo pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi prostredia. Pestrec mariánsky - obsahuje veľké množstvo aktívnych látok (najmä silymarínu), ktoré sa s úspechom používajú ako prostriedok pre podporu správnej funkcie pečeňového tkaniva a stimuláciu biliárnej sekrécie.

Pestrec pomáha chrániť pečeň proti poškodením a stimuluje ich činnosť. Púpava lekárska pôsobí silne močopudne v prípade zadržiavanie tekutín. Pomáha odstrániť z tela cudzorodé látky. Klanopraška čínska - udržiava správnu funkciu pečene.

Chráni bunky a tkanivá pred oxidačným stresom.

Zelený čaj - je silný antioxidant, ktorý chráni organizmus pred oxidatívnym poškodením. Aloe vera - obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ktoré spoločným synergickým pôsobením vykazujú blahodarné účinky. Aloe celkovo posilňuje a čistí organizmus od toxických látok. 5 ml Pestrec mariánsky vodný extrakt 80 mg Púpava lekárska vodný extrakt 25 mg Klanopraška čínska stand. extrakt 10 mg Zelený čaj stand. extrakt 10 mg Aloe vera juice 25 mg vitamín C 25 mg Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučenej osôb. Doba použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie