Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60218
Dostupnosť: Skladom
15.49€

SIRUP DETOXlKÁCIA PRE KONE - DOPING FREE

O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na podporu normálnej činnosti pečeňového tkaniva. Bylinný komplex je bohatý na kofeín, vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky. Bylinky obsiahnuté v prípravku majú silný antioxidačný účinok, čím chráni bunky pred oxidačným stresom a telo pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi prostredia. 

Pestrec mariánsky - obsahuje veľké množstvo aktívnych látok (najmä silymarínu), ktoré sa s úspechom používajú ako prostriedok pre podporu správnej funkcie pečeňového tkaniva a stimuláciu biliárnej sekrécie.

Pestrec pomáha chrániť pečeň proti poškodením a stimuluje ich činnosť.

Púpava lekárska pôsobí silne močopudne v prípade zadržiavanie tekutín. Pomáha odstrániť z tela cudzorodé látky.

Klanopraška čínska - udržiava správnu funkciu pečene. Chráni bunky a tkanivá pred oxidačným stresom. Zelený čaj - je silný antioxidant, ktorý chráni organizmus pred oxidatívnym poškodením. Aloe vera - obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ktoré spoločným synergickým pôsobením vykazujú blahodarné účinky. Aloe celkovo posilňuje a čistí organizmus od toxických látok.

NÁVOD NA POUŽITIE: žriebätám podávajte 10 ml prípravku denne. Pre dospelých kone podávajte 30 ml denne.

Tekutá forma sa veľmi dobre aplikuje v potrave. UPOZORNENIE: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá. ČAS POUŽITEĽNOSTI: 30 mesiacov od dátumu výroby

SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.

Vyrobené v ČR Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie