Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 891
Dostupnosť: Skladom
4.69€

Šípek detský bylinný sirup - Rosa canina

  • Podpora odolnosti Šípkový sirup: Šípková ruža má antioxidačné vlastnosti, čím pomáha chrániť telo pred voľnými radikálmi. Podporuje správnu funkciu respiračného, ​​tráviaceho, imunitného a močového systému.
  • Má priaznivý vplyv na kožné a slizničné hojenie. Tiež udržuje psychickú pohodu a pomáha optimalizovať psychické a fyzické funkcie pre lepší výkon.
  • Posilňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
Obsah: 1 dávka (5 - 10 ml) denná dávka 3 x denne % DOD

Denná odporúčaná dávka Ruža šípová plod (10% koncentrovaný vodný extrakt) 400 - 800 mg 1200 - 2400 mg Nie je stanovené Ibištek (10% koncentrovaný vodný extrakt) 15 - 30 mg 45 - 90 mg Nie je stanovené Vitamín C 22,5 - 45 mg 67,5 - 135 mg 84 - 169% DOD

Odporúčané dávkovanie: Deti od 1 do 3 rokov 3 x denne 5 ml (čajová lyžička) sirupu, deti nad 3 roky 3 x denne 10 ml (2 čajové lyžičky).

Možné použiť po lyžičkách alebo pre prípravu studených i teplých nápojov (nie horúcich!). Fruktózový sirup je vhodný aj pre diabetikov.

Odporúčame podanie po jedle. Neodporúča sa prekračovať odporúčané dávkovanie, prekročenie však nespôsobuje zdravotné riziko.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote.

Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do jedného roka, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Prípadný zákal nie je na závadu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie