Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 195
Dostupnosť: Skladom
13.49€

Sezamový olej - Sesamum indicum Sezamový olej je zdrojom obrovského množstva antioxidantov (sezamol), vitamínov, minerálov a nenasýtených mastných kyselín.

  • Odporúča sa pri únave a vyčerpanosti. Obsahuje vysoký podiel lecitínu, je preto vhodný k podpore mozgovej a nervovej činnosti. Je veľmi ľahko stráviteľný, preto sa odporúča aj deťom a seniorom. Podporuje dobré trávenie, správnu funkciu pečene, žilový systém.
  • Vhodný tiež k masážam, kedy tlmí prejavy starnutia a pri reumatických ťažkostiach. Odporúčame používať tiež na potieranie čerstvých i starších jaziev.
Obsah: 1 dávka (3 - 5 ml) Denná dávka 2 - 3 x denne % DOD Denná odporúčaná dávka Sezamový olej 2,73 - 4,55 g 5,46 - 13,65 g Nie je stanovené

Upozornenie: Výrobok obsahuje látku, ktorá patrí do zoznamu alergénov .

Odporúčané dávkovanie: 2-3 × denne 3-5 ml (1 kávovú lyžičku). Olej má lahodnú, sladkastú chuť i vôňu. K dochutenie studených pokrmov podľa potreby. Olej znesie mierne vyššiu teplotu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Prekročenie odporúčanej dennej dávky nie je zdravotným rizikom. Na vonkajšie použitie podľa potreby.
Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote.

Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal nie je závadou prípravku. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú stravu.
Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie