Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 192
Dostupnosť: Skladom
10.89€

Ryžový olej - Oryza Sativa - Rice Bran Ryžový olej sa získava z ryžových otrúb. Jedná sa o ľahko stráviteľný olej jemnej vône.

  • Vhodný do studenej kuchyne, na pečenie i smaženie. Má unikátne zloženie bohaté na vitamíny, minerálne látky a mastné kyseliny.
  • Vďaka vysokému podielu vitamínu E sa oryzanol vyznačuje vysokou antioxidačnou aktivitou. V Ázii je populárny na úpravu hladiny cholesterolu.
Obsah: 1 dávka (5 ml) Denná dávka 3 x denne % DOD Denná odporúčaná dávka Ryžový olej 4,6 g 13,8 g Nie je stanovené

Odporúčané dávkovanie: 3 x denne 5 ml (1 kávovú lyžičku). Olej má jemnú vôňu i chuť. Vhodný do studenej kuchyne, na pečenie i smaženie.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prekročenie odporúčanej dennej dávky nie je zdravotným rizikom. Nutričné hodnoty v 100 ml: Energetická hodnota 3404 Kj (828 Kcal), Bielkoviny: 0g, Sacharidy: 0g, Tuky 92g, z toho: nasýtené mastné kyseliny 15g, mononenasýtené mastné kyseliny 38g, polynenasýtené mastné kyseliny 39g, Omega 3: 900 mg, cholesterol: 0mg
Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal nie je závadou prípravku. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Všeobecné údaje: Ukladať mimo dosahu detí! Stravu.
Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie