Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 007
Dostupnosť: Skladom
4.69€

Rakytníkový bylinný olej forte - Hippophae Rhamnoi.


  • V posledných rokoch prešiel rakytník rešetliakový klinickým testovaním v ústavoch po celom svete. Záverom všetkých štúdií je skutočnosť, že sa jedná o bylinku vynikajúcich vlastností. Aktívne látky získané z rakytníka majú výrazné regeneračné schopnosti.
  • Toto sa využíva na podporu hojenia podráždenej pokožky rôzneho pôvodu. Výhodné je použitie po terapeutickom ožarovaní. Jedná sa o veľmi silný prírodný antioxidant. Napomáha tlmiť prejavy starnutia a stimulovať obnovenie poškodených tkanív.
  • Rakytník je veľmi prospešný užívať tiež vnútorne. Spoločnosť Topvet pre Vás preto pripravila rakytníkový olej aj vo verzii doplnku stravy. Pri vnútornom použití účinne pomáha pri výskyte žalúdočných vredov, gastritíd. Aktívne upravuje hladinu cholesterolu. Významne stimuluje imunitný systém. Rakytník rešetliakový vykazuje značnú protinádorovú aktivitu. Jedná sa o bylinku unikátnych vlastností, a preto ju odporúčame konzumovať denne a v každom veku.

Návod na použitie: potierajte postihnuté miesto niekoľkokrát denne. Vhodné kombinovať s nechtíkovým olejom. hojí a regeneruje na spáleniny, omrzliny a rôzne poranenia zvyšuje elasticitu pokožky jednoduchá a praktická aplikácia bez predpisu

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie