Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 520
Dostupnosť: Skladom
4.29€

Pupočníkovec ázijský - bylinný liehový extrakt Centella asiatica Cievna nedostatočnosť Pupočníkovec Gotu-kola je v tradičnej prírodnej medicíne cenený najmä pri prejavoch žilovej nedostatočnosti (krehké cievy, ťažké nohy, hemoroidy). V Číne je predpisovaný pri hnačkách, vredoch a na najrôznejšie formy ekzémov. Zvonka je použiteľný na rôzne poranenia kože, k hojeniu jaziev a na vredy predkolenia.

Obsah: 1 dávka (1 - 2 ml) denná dávka (2-3 x denne) % DDD Denná odporúčaná dávka Pupočníkovec ázijský list 100 - 200 mg 200 - 600 mg nie je stanovené Vitamín C 12,5 - 25 mg 25 - 75 mg 31 - 94% DDD Odporúčané dávkovanie: 2 - 3 x denne 15 - 30 kvapiek. Po 3 - 4 týždňoch je vhodná týždenný pauzu. Tinktúru je možné pridať do nápoja. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú stravu. Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie