Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 046
Dostupnosť: Vypredané
9.99€

Pupalkový olej 100% - Oenothera biennis Pupalka dvojročná je pôvodom zo Severnej Ameriky.

  • Je zdrojom nenasýtených mastných kyselín, ktoré ako vysoko biologicky aktívne látky ovplyvňujú optimálnu funkciu organizmu. Za studena lisovaný olej je cenný zdroj gama-linolénovej kyseliny (GLA), kyseliny palmitovej, kyseliny olejovej a ďalšie cenné látky.
  • Pomáha udržiavať normálny krvný tlak a normálnu hladinu cholesterolu v krvi. Stimuluje rozpad nasýtených kyselín, čím prispieva k znižovaniu váhy. Napomáha udržať elasticitu chrupaviek a tým udržiavať zdravé kĺby. Pupalka pôsobí protizápalovo, čo sa využíva na najrôznejšie ekzémy.
O ďalších účinkoch nie je možné vzhľadom k legislatíve EÚ podať informácie. Viac o účinkoch byliny nájdete v herbároch a liekopisoch.
Obsah: 1 dávka (1 - 2 ml) denná dávka 3 x denne % DDD Denná odporúčaná dávka pupalkový olej 995 - 1990 mg 2985 - 5970 mg nie je stanovené vitamín E 5 - 10 mg 15 - 30 mg 125 - 250% DDD Odporúčané dávkovanie: 3 x denne 1 - 2 ml (1/2 kávovej lyžičky). Odporúčame ho na použitie v studenej kuchyni. Pravdepodobne nie je vhodný používať u chorých epilepsiou.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Obsah: 100 ml (hrebene 250, 500 ml) PN OL 02/2007

Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie