Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60354
Dostupnosť: Skladom
13.49€

Pupalka dvojročná  - Oenothera biennis Doplnok stravy Pupalkový olej pozitívne reguluje metabolické funkcie a je zdrojom nenasýtených mastných kyselín, ktoré sú pre náš organizmus nevyhnutné.

  • Olej má priaznivý vplyv na kardiovaskulárny systém a upravuje krvný tlak. Za studena lisovaný pupalkový olej obsahuje kyselinu linolénovú, ktorá prispieva k normálnej hladine cholesterolu v krvi (priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 2 g ALA denne). Pupalka ovplyvňuje hormonálnu reguláciu, tlmí príznaky PMS (predmenštruačný syndróm) a klimaktéria.
  • Zvyšuje odolnosť proti stresu. O pupalkový olej sa hovorí ako o zdroji ženskej krásy a energie. Obsah: 1 kapsula denná dávka 1-3 kapsuly 2x denne % RHP Referenčná hodnota príjmu  Pupalka dvojročná 500 mg 1000 - 3000 mg Nie je stanovené Odporúčané dávkovanie: 1-3 kapsuly 2 × denne. Neprekračujte referenčnú hodnotu príjmu  Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote.
Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nenahrádza pestrú stravu. Ukladať mimo dosahu detí!

Obsah: 60 kapsúl   

Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie