Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60297
Dostupnosť: Skladom
10.89€

PREVET antioxidačná zmes Odstraňuje voľné radikály Veterinárny prípravok pre psov

Zmes olejov, bylín a astaxantínu s vysokou antioxidačnou aktivitou PREVET obsahuje vysoko kvalitné oleje, bylinný komplex a Astaxantín, čo je v súčasnosti najsilnejší známy antioxidant. Úlohou antioxidantov je pohlcovať v tele voľné radikály, ktoré hrajú zásadnú úlohu pri vzniku desiatok ochorení.

Medzi tá najzávažnejšie patrí nádorové ochorenia, ochorenia srdca a ciev, zlyhanie imunitného systému. V súčasnej dobe sa vplyvom znečisteného životného prostredia, účinkom UV žiarenia, používaním chemických látok a ďalších faktorov voľné radikály tvoria vo zvýšenej miere. Je často porušované rovnováha medzi nimi a antioxidantmi a vzniká oxidačný stres.

Preto je nutné naše miláčikov chrániť. Naši miláčikovia sa prirodzene pohybujú do pol metra nad zemou, v "zóne smrti", kde je vysoká koncentrácia toxických látok. Preto je nutné ich chrániť! Preparát navyše spomaľuje starnutie, posilňuje mozog, zlepšuje kvalitu srsti a zraku, pôsobí protizápalovo a zvyšuje imunitu. Pomáha zvýšiť vytrvalosť a silu, úroveň energie a znižuje únavu.

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá. Pri bielych psov môže dochádzať k zafarbeniu srsti.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučenej osôb. Doba použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie