Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60116
Dostupnosť: Skladom
11.49€

OPAĽOVACÍ OLEJ s astaxantínom SPF 20 - UVA + UVB Stredná ochrana

Olej je pripravený unikátnou technológiou, ktorá zaisťuje pokožke súvislú ochrannú kryciu vrstvu.


  • Olej vhodne kombinuje účinky ochranných filtrov, čím je zaistená silná UVA aj UVB ochrana.
  • Pokožka je chránená proti spáleniu, vysušenie a pred trvalým poškodením UVA lúčmi.
  • Prípravok je obohatený o astaxantín, najsilnejší prírodný antioxidant, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi vznikajúcimi pôsobením slnečného žiarenia.
  • Vďaka komfortné textúre sa prípravok ľahko aplikuje, účinne hydratuje, je odolný voči vode, piesku a potu. Olej neobsahuje parabény, silikóny, syntetické farbivá a minerálne oleje.
Použitie: olej je určený od jedného roku veku na tmavšie typ pleti alebo na opálenú pokožku. Naneste prípravok na pokožku a jemne votrite.
Olej aplikujte aspoň 20 minút pred slnečnou expozíciou. Pri kúpaní, potení a sušenie uterákom je vhodné aplikáciu opakovať. Pre optimálnu starostlivosť doporučujeme po opaľovaní ošetriť pokožku Poopalovacím olejom Topvet.


Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra. Pozor, obsiahnuté karotenoidy môžu zafarbiť odev. Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie