Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 200
Dostupnosť: Vypredané
8.89€

Etra panenský olivový olej - Olea Europaea Olivový olej získavaný za studena z prvého lisovania je cenným zdrojom nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov.

  • Je lisovaný z mierne nedozretých olív, čo oleji prepožičiava výraznejšiu chuť i arómu. Je cenný najmä pre udržanie normálnej hladiny cholesterolu. Je vynikajúci prísadou do šalátov, nátierok, omáčok a podobne. Nie je určený pre použitie pri vyšších teplotách.
  • Olivový olej má tiež vynikajúcu kozmetické účinky. Toto sa využíva v luxusnej kozmetike, k masážam pre náročnejších klientov, na zábaly vlasov, nechtov a podobne.
Obsah: 1 dávka (5 - 10 ml) denná dávka 2 - 3 x denne % DDD Denná odporúčaná dávka olivový olej 5 - 10 g 10 - 30 g nie je stanovené Acidita max. 0,3

Odporúčané dávkovanie: 2 - 3 x denne 5 - 10 ml (1 menšia polievková lyžica). Olej má jemnú, lahodnú chuť i vôňu. K dochutenie studených pokrmov podľa potreby. Prekročenie odporúčanej dennej dávky nie je zdravotným rizikom. Na vonkajšie použitie podľa potreby.

Nutričné hodnoty v 100 ml: Energetická hodnota 3830 Kj (932 Kcal), Bielkoviny: 0g, Sacharidy: 0g, Tuky 100g, z toho: nasýtené mastné kyseliny 14g, mononenasýtené mastné kyseliny 80g, polynenasýtené mastné kyseliny 6g, Omega 3: 600 mg, cholesterol: 0mg Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal nie je závadou prípravku. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Všeobecné údaje: Ukladať mimo dosahu detí!

Krajina pôvodu: Španielsko

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie