Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 636
Dostupnosť: Skladom
3.29€

Rad Natural Jedná sa o produktovú skupinu, ktorá je pripravená s maximálnym dôrazom na použité suroviny.


  • Bylinná kompozícia je bohatá na bambucké maslo, med, výťažky ovsa a rastlinné silice. Mydlá sú vďaka použitým surovinám bohatá na vitamíny, vosky a nenasýtené mastné kyseliny.
  • Vašej pokožke mydlá prináša aktívnu hydratáciu, optimálnu výživu a jemný abrazívny účinok. Mydlá z radu Nature neobsahujú syntetické farbivá a sú parfumovaná iba prírodnými silicami.
  • Hydratuje, vyživuje, zvyšuje pružnosť a vláčnosť Luxusná ručne vyrábané prírodné mydlo obsahuje biologicky aktívne výťažky z medu. Med je veľmi cenná kozmetická surovina pre vysoký obsah vitamínov, voskov a enzýmov. Vašu pokožku hydratuje, vyživuje, zvyšuje pružnosť a vláčnosť.
  • Mydlo nie je parfumované, príjemnú arómu zaisťuje 100% rastlinná silice. Aróma bergamotu pôsobí proti depresiám, stresu a napätia.

Použitie: mydlo dôkladne napeňte. Následne pokožku opláchnite prúdom čistej vody.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Zabráňte styku s očami!

Dermatologicky testované. Originálna receptúra. Garancia Perlé používame aktívne látky najvyššej kvality az prírodných zdrojov mydlá sú vyrábané ručne, maximálne šetrne k použitým surovinám výrobky neobsahujú ropné a iné cudzorodé látky výrobky netestujeme na zvieratách výroba je šetrná k životnému prostrediu výroba je certifikovaná ČSN EN ISO 9001: 2009, STN EN ISO 22716: 2008

Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie