Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60084
Dostupnosť: Skladom
6.29€

Močovopohlavný APARÁT - BYLINNÁ ZMES Biovitality - pharmaline

Doplnok stravy Bylinný komplex slúži na podporu pri problémoch v oblasti močovopohlavného aparátu.

  • Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré slúžia k podpore pri akútnych i chronických zápaloch.
Obsah: 1 dávka (2 ml) Denná dávka (4 ml) % DOD Denná odporúčaná dávka Kapucínka väčšia štand. extrakt 150 mg 300 mg Nie je stanovené Vrbovka štand. extrakt 80 mg 160 mg Nie je stanovené Brusnica všeobecná štand. extrakt 50 mg 100 mg Nie je stanovené Breza previsnutá list 50 mg 100 mg Nie je stanovené Kotvičník zemný štand. extrakt 30 mg 60 mg Nie je stanovené Spirulina štand. extrakt 30 mg 60 mg Nie je stanovené Echinacea purpurová štand. extrakt 10 mg 20 mg 2 - 4% RHP / DOD Odporúčané dávkovanie: ml (60 kvapiek) denne.

Podávajte ráno a večer 2 ml (30 kvapiek). Podávajte ešte 10 dní po vymiznutí príznakov. Neprekračujte referenčnú hodnotu príjmu (RHP) Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Obsah: 50 ml

Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie