Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 298
Dostupnosť: Skladom
5.69€

Masážny lymfodrenážna kompozícia vo forme gélu s vysokým obsahom biologicky aktívnych látok, rastlinných extraktov a silíc.


  • Účinnými zložkami sú aescín, aesculin, helenin, flavonoidné glykozidy, triesla a celý rad ďalších. Látky slúži k stimulácii lymfatického systému v koži.
  • Urýchľujú regeneráciu po zvýšenej fyzickej záťaži. Znižujú opuchy, sú vhodné pre osoby so syndrómom tzv. "ťažkých nôh". Čistí pokožku.
Návod na použitie: Aplikujte na cieľovú oblasť niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Pre zvýšenie účinku je vhodné naniesť na cieľovú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. Cez noc).

Po aplikácii prípravku nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť ku scitlivenie pokožky na slnečné žiarenie. Nežiaduce účinky: Nie sú známe prípady predávkovania ani akýchkoľvek nepriaznivých účinkov.

Pri zvýšenej náchylnosti k alergiám je vhodné aplikovať v kombinácii so šišákom bajkalským

Odporúčané dávkovanie Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nepoužívať pre deti do 3 rokov. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.
Skladovanie Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.


Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie