Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60090
Dostupnosť: Skladom
6.29€

LIBIDO PRE ŽENY - BYLINNÁ ZMES Biovitality - pharmaline

  • Doplnok stravy / Výživový doplnok Bylinný komplex slúži na podporu sexuálnej túžby a záujmu o sexuálny život. Komplex obnovuje vitalitu, celkovú pohodu a uvoľňuje telo od zvýšeného stresu.
  • Byliny zlepšujú prekrvenie panvovej oblasti a zvyšujú pravdepodobnosť dosiahnutia orgazmu. Bylinný komplex pomôže dodať sebavedomie prichádzajúce s pocitom sexuálnej príťažlivosti. Obsah: denná dávka (4 - 6 ml) % RHP / DDD (DOD) Denná odporúčaná dávka Senovka grécka stand. extrakt 200 - 300 mg Nie je stanovené Maca stand. extrakt 200 - 300 mg Nie je stanovené Žen-šen stand. extrakt 100 - 150 mg Nie je stanovené Serenoa plazivá stand. extrakt 200 - 300 mg Nie je stanovené  Odporúčané dávkovanie: 4 – 6 ml (60 – 90 kvapiek) denne.
Neprekračujte referenčnú hodnotu príjmu (RHP). Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Vyrobené: Česká republika Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie