Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60063
Dostupnosť: Skladom
10.29€

LIBIDO PRE ŽENY - BYLINNÁ ZMES Biovitality - pharmaline

Doplnok stravy / Výživový doplnok Bylinný komplex slúži na podporu sexuálnej túžby a záujmu o sexuálny život. Komplex obnovuje vitalitu, celkovú pohodu a uvoľňuje telo od zvýšeného stresu.

  • Byliny zlepšujú prekrvenie panvovej oblasti a zvyšujú pravdepodobnosť dosiahnutia orgazmu. Bylinný komplex pomôže dodať sebavedomie prichádzajúce s pocitom sexuálnej príťažlivosti.
  • Obsah: 1 kapsula Denná dávka 2-3 kapsuly % DOD Denná odporúčaná dávka Senovka grécka stand. extrakt 100 mg 200 - 300 mg Nie je stanovené Maca stand. extrakt 100 mg 200 - 300 mg Nie je stanovené Žen-šen stand. extrakt 50 mg 100 - 150 mg Nie je stanovené Serenoa plazivá stand. extrakt 100 mg 200 - 300 mg Nie je stanovené
  • Odporúčané dávkovanie: 2 - 3 kapsuly denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.
Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Obsah: 60 kapsúl

Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie