Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60369
Dostupnosť: Skladom
13.99€

KAŠEĽ A PRECHLADENIE PREMIUM Výživový doplnok ​100 % vegán

  • Originálna receptúra ​​KAŠEĽ A PRECHLADENIA PREMIUM spája byliny v unikátny komplex.
  • Sirup je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré slúžia na uľahčenie odkašliavania a tlmenia úporného, ​​dusivého kašľa. O uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na podporu pri kašli a prechladnutí.
Charakteristika účinných látok: Skorocel kopijovitý bol v prírodnom liečiteľstve používaný v Číne už pred tromi tisíckami rokov.

  • Skorocel je používaný pre normálne funkcie dýchacieho systému.Podporuje imunitný systém. Ide o prírodný antioxidant. 
  • Ibištek je bylina, ktorej kvet obsahuje značné množstvo ovocných kyselín a vitamínu C. Ibištek prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému a cievnej sústavy. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Ibištek vykazuje antibakteriálnu aktivitu. Ibištek je silný prírodný antioxidant. Posilňuje tonus tela a vitalitu. Podporuje vylučovanie vody z organizmu.
Prispieva k správnej funkcii cievnej sústavy. Yzop lekársky je silne aromatický poloker s vysokým obsahom silíc, organických kyselín, trieslovín a vitamínu C. Prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému. Bylinná zmes vykazuje antimikrobiálnu aktivitu.

Navodzuje telu tonus a vitalitu, celkovo telo osviežuje. Borovica lesná – najpoužívanejšou časťou sú púčiky (Turio pini) zbierané pred rozvitím – v marci a apríli. Aktívne látky získavané z púčikov borovice (silice, terebentín) podporujú normálne funkcie dýchacieho systému.

Aktívne látky: Jedna dávka 5 ml Denná dávka 3 x 5 ml % RHP Referenčné hodnota príjmu Yzop lekársky štandardizovaný extrakt 35 mg 105 mg Nie je stanovené Borovica lesná štandardizovaný extrakt z kôry 17,5 mg 52,5 mg Nie je stanovené Skorocel kopijovitý štandardizovaný extrakt z listu 9,8 mg 29,4 mg Nie je stanovené Ibištek sudánsky štandardizovaný extrakt z kvetu 7,7 mg 23,1 mg Nie je stanovené Vitamín C 2,33 mg 7 mg 8,8 % RHP

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku av mraze. Upozornenie: Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Prípadný zákal nie je na závadu.

Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie