Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60453
Dostupnosť: Skladom
7.49€

KAŠEĽ A PRECHLADNUTIE Pomoc pri kašli a nachladnutí Veterinárny prípravok pre psov


O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na podporu pri kašli a nachladnutí. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré slúži na uľahčenie odkašliavanie a tlmenie úporného, dusivého kašľa. Skorocel kopijovitý - slúži na podporu liečby bronchopneumonálních zápalov.

Pomáha pri akútnych i chronických infekciách. Ibištek - pomáha chrániť pred oxidačným stresom.

Podporuje normálnu činnosť imunitného a dýchacieho systému, uľahčuje odkašliavanie. Yzop lekársky - udržiava správnu funkciu horných ciest dýchacích, pomáha zefektívniť bronchiálnu sekréciu a chráni sliznicu dýchacích ciest.

Borovica lesná - látky získavané z púčikov borovice (silice, terebentin) pomáhajú udržiavať optimálny stav horných ciest dýchacích, podporujú uvoľňovanie hlienov, uľahčujú odkašliavanie a chráni sliznicu dýchacích ciest. 5 ml Skorocel kopijovitý vodný extrakt 30 mg Ibištek vodný extrakt 30 mg Yzop lekársky vodný extrakt 60 mg Borovica lesná vodný extrakt 30 mg vitamín C 25 mg Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučenej osôb. Doba použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie