Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60782
Dostupnosť: Skladom
8.49€

Jojobový olej BIO Panenský, za studena lisovaný BIO olej Bez konzervačných látok


  • Za studena lisovaný vosk získavaný zo semien jojobového stromu je ľudovo nazývaný jojobový olej. Výnimočný je svojou prirodzenosťou a vyváženosťou. Svojim zložením je takmer identický ako kožný maz, ktorý pokožka prirodzene produkuje k svojej ochrane.
  • Olej pokožku vyživuje, revitalizuje, vyhladzuje a regeneruje. Jojoba reguluje hydratovanosť pokožky, a tým suché, citlivej a podráždenej pokožke vracia prirodzené vlastnosti. Napomáha redukovať vrásky a brániť ich tvorbe.
  • Prírodná BIO kozmetika certifikovaná spoločnosťou NaTrue Vám garantuje jojobový olej s nulovým obsahom parfumov, konzervantov, farbív, ropných produktov a geneticky modifikovaných surovín. Zber surovín prebieha maximálne šetrne s ohľadom na druhovú špecifickosť.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Pri nižších teplotách môže v oleji vznikať sediment nenasýtených mastných kyselín, ktorý nie je na závadu, ale je naopak zárukou kvality studeného lisu. Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Krajina pôvodu: Česká republika 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie