Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60379
Dostupnosť: Skladom
13.49€

IMUNITA PREMIUM doplnok stravy


  • Účinné látky: ECHINACEA, RAKYTNÍK, GRANÁTOVÉ JABLKO ,ČIERNA BAZA, LIPA, ŚÍPKA, BETA GLUKÁN, VITAMÍNY, ZINOK, ŽELEZO.  Originálna receptúra IMUNITA PREMIUM spája výťažky z bylín, beta glukán, stopové prvky a vitamíny, ktoré slúžia na podporu imunitného systému. Fungujúci imunitný systém je potrebný na zabezpečenie plnohodnotnej kvality života.
  • Echinacea je antioxidant, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného a dýchacieho systému ak normálnu funkciu močových ciest.
  • Rakytník podporuje prirodzenú obranyschopnosť, prispieva k normálnemu tráveniu a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. Tlmí únavu, zvyšuje energiu a tonus.
  • Granátové jablko prispieva k normálnej funkcii imunitného systému ak ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Čierna baza sa užíva ako pomoc imunitného systému, prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému ak normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. Podporuje čistenie a vylučovanie vody z organizmu.
  • Lipa podporuje vykašliavanie, normálnu funkciu dýchacieho systému a normálne trávenie.
  • Šípka je vhodný doplnok pre normálne funkcie dýchacieho systému, normálne trávenie a normálnu činnosť močového mechúra a obličiek.
  • Beta glukán (Extrakt z hlivy ustricovej) prispieva k normálnej funkcii imunitného syst mu. Užíva sa k zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Beta-glukány prispievajú aj k udržaniu normálnej činnosti horných ciest dýchacích.
  • Vitamíny skupiny B prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Pomáhajú tiež k normálnej činnosti nervového systému, psychickej činnosti a prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy. Užívajú sa k udržaniu zdravej pokožky a slizníc.

Zinok prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Železo prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.


Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. obsah: 1 dávka (5 ml) denná dávka 3 x 5 ml denne % RHP Referenčná hodnota prijmem Echinacea (10% koncentrovaný vodný extrakt) 100 mg 300 mg nie je stanovené Rakytník (10% koncentrovaný vodný extrakt) 50 mg 150 mg nie je stanovené Granátové jablko (10% koncentrovaný vodný extrakt) 15 mg nie je stanovené Bez čierny (10% koncentrovaný vodný extrakt) 15 mg 45 mg nie je stanovené Lipa (10% koncentrovaný vodný extrakt) 15 mg 45 mg nie je stanovené Šípek (10% koncentrovaný vodný extrakt) 15 mg 45 mg nie je stanovené Beta 1,3 / 1,6-D-glukán 5 mg 15 mg nie je stanovené tiamín 0,27 mg 0,8 mg nie je stanovené riboflavín 0,34 mg 1,02 mg nie je stanovené niacín 3,79 mg 11,36 mg nie je stanovené kyselina pantoténová 1,6 mg 4,8 mg nie je stanovené vitamín B6 0,34 mg 1,01 mg nie je stanovenýo kyselina listová 54,67 mikrogramov 164,01 mikrogramov nie je stanovené vitamín B12 0,61 mikrogramov 1,82 mikrogramov nie je stanovené biotín 11,83 mikrogramov 35,49 mikrogramov nie je stanovené zinc citrate 1 mg 3 mg nie je stanovené vitamín E 0,44 mg 1,32 mg nie je stanovené vitamín C 23,2 mg 69,6 mg nie je stanovené železo 0,47 mg 1,4 mg nie je stanovené

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze.

Upozornenie: Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Zvýšenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Prípadný zákal nie je na závadu.   Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie