Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 197
Dostupnosť: Skladom
15.49€

Hroznový olej - Vitis vinifera oil Hroznový olej.

  • Olej z hroznových jadier je bohatý na celý rad biologicky aktívnych látok (najmä oligomérnych proantocyanidinov - OPCs). Obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, ktoré sú veľmi dôležité pre ľudský organizmus. Olej je bohatý na antioxidanty, ktoré chránia organizmus pred účinkom voľných radikálov (chráni bunky pred poškodením).


  • Olej prispieva k normálnej funkcii cievneho systému. V mnohých zdrojoch sa o hroznovom oleji hovorí ako o "elixíre mladosti". Viac o účinkoch hroznového oleja nájdete v herbároch a liekopisoch.
  • Obsah: 1 dávka (3 - 5 ml) denná dávka 3 x denne % DDD Denná odporúčaná dávka Hroznový olej 2,98 - 4,97 g 8,94 - 14,91 g
Nie je stanovene. Odporúčané dávkovanie: 3 × denne 3-5 ml (1 kávovú lyžičku). Olej má neutrálnu, mierne orieškovú arómu. Hoci hroznový olej znáša pomerne vysokú teplotu (až 252 ° C), odporúčame ho na použitie v studenej kuchyni.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal nie je závadou prípravku.

Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prekročenie odporúčanej dennej dávky nevyvoláva zdravotné obmedzenia.

Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie