Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 825
Dostupnosť: Skladom
4.29€

Hloh ostrotrnný - tinktúra (kvapky) Crataegus oxyacantha Doplnok stravy Hloh je v tradičnej prírodnej medicíne používaný ako podpora správnej činnosti srdca a koronárnych ciev najmä po infarktech.Upravuje krvný tlak a tonus ciev.

  • Pri strese tlmí búšenie srdca. Ide o vhodný doplnok na opuchy rôzneho pôvodu (srdce, obličky). V tradičnej čínskej medicíne je používaný najmä po infarktoch a k tlmeniu klimakterických ťažkostí.
Obsah: 1 dávka (1 - 2 ml) denná dávka (1 - 2 x denne) % DDD Denná odporúčaná dávka Hloh ostrotrnný 75 - 150 mg 75 - 300 mg Nie je stanovené Vitamín C 12,5 - 25 mg 12,5 - 50 mg 16 - 62% DDD Odporúčané dávkovanie: 1-2 x denne 15 - 30 kvapiek. Tinktúru je možné pridať do nápoja. Odporúčame kombinovať so srdcovníkom všeobecným.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú stravu.

Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie