Výrobca: TOPVET
Kód produktu: G7027
Dostupnosť: Skladom
41.99€

Enzýmy Pre aktívny život Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a moderné fytofarmacie.

Prípravok obsahuje zmes rastlinných enzýmov, bylinných extraktov a bioaktívnych látok. O vyššie uvedených látkach je známe, že pomáhajú pri rekonvalescencii po úrazoch a operáciách, podporujú imunitný systém a majú celý rad ďalších pozitívnych účinkov (zápaly, opuchy, podpora hojenia, podpora pri terapii nádorových ochorení).

Podpora imunity, nádorové ochorenia: dlhodobo Infekcie rôzneho pôvodu: týždeň po vymiznutí klinických prejavov

Pre podporu hojenia úrazov: 2 - 8 týždňov podľa rozsahu poškodenia Operačné zákroky: 1 týždeň pred zákrokom a 2 - 8 týždňov po zákroku podľa rozsahu Psy a mačky do 5 kg 1 kapsula 1 x denne Psy 5 - 15 kg 1 kapsula 2 x denne Psy 15 - 30 kg 2 kapsule 2 x denne Psy 30 - 45 kg 3 kapsule 2 x denne Psy nad 45 kg 4 kapsule 2 x denne

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá. Neužívať pri zníženej zrážanlivosti krvi a pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučenej osôb.

Krajina pôvodu: Česká Republika 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie