Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 817
Dostupnosť: Skladom
4.29€

Guarana - bylinný liehový extrakt Paulinia cupana Guarana - Paulinia cupana: bylinka s vysokým obsahom prírodného kofeínu (na rozdiel od kofeínu získaného z kávy, nespôsobuje nepriaznivé prejavy, ako búšenie srdca).

  • Prispieva k zníženiu miery únavy, vyčerpania a k normálnemu energetickému metabolizmu. Stimuluje lepšiu duševný a fyzický výkon. Podporuje motiváciu. O ďalších účinkoch nie je možné vzhľadom k legislatíve EÚ podať informácie. Viac o účinkoch byliny nájdete v herbároch a liekopisoch.
Obsah: 1 dávka (1 - 2 ml) denná dávka (3 x denne) % DDD Denná odporúčaná dávka Guarana štandardizovaný extrakt 75 - 150 mg 225 - 450 mg Nie je stanovené Vitamín C 12,5 - 25 mg 37,5 - 75 mg 47 - 94% DDD Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 3 x denne 12 ml (15 - 30 kvapiek), deti od 3 do 12 rokov 2 x denne 12 ml (15 - 30 kvapiek), neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepodávajte vo večerných hodinách, Guarana by mohla vyvolať poruchy spánku.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestroua vyváženú stravu.

Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie