Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 888
Dostupnosť: Skladom
4.49€

Echinacea purpurová detský bylinný sirup - Echinacea purpurea Podpora odolnosti Echinacea purpurová detský bylinný sirup, echinacea purpurea, doplnok stravy, podpora odolnosti.

  • Táto indiánska rastlina obsahuje najviac aktívnych látok v koreni. Echinacea podporuje správnu funkciu dýchacích a močových ciest a pozitívne ovplyvňuje imunitný systém. Viac o účinkoch byliny môžete nájsť v herbároch a liekopisoch. Ibištek je bylina, ktorej kvet obsahuje značné množstvo ovocných kyselín a vitamínu C. Ibištek pomáha chrániť pred oxidatívnym stresom.
  • Podporuje imunitný a dýchací systém. Prispieva k správnej funkcii cievneho a žilového systému. Pozitívne ovplyvňuje funkciu čriev a udržiava psychickú pohodu a vitalitu tela.
Obsah: 1 dávka (5 - 10 ml)

Denná dávka 3 x denne % DDD Denná odporúčaná dávka  Echinacea purpurová (10% koncentrovaný vodný extrakt) 100 - 200 mg 200 - 400 mg Nie je stanovené Ibištek (10% koncentrovaný vodný extrakt) 30 - 60 mg 90 - 180 mg Nie je stanovené Vitamín C 22,5 - 45 mg 67,5 - 135 mg 84 - 169% DDD Odporúčané dávkovanie: Deti od 1 do 3 rokov 2 x denne 5 ml (čajová lyžička) sirupu, deti nad 3 roky 2 x denne 10 ml (2 čajové lyžičky). Možné použiť po lyžičkách alebo pre prípravu studených i teplých nápojov (nie horúcich!). Fruktózový sirup sú vhodné aj pre diabetikov.

Odporúčame podanie po jedle.

Neodporúča sa prekračovať referenčnú hodnotu príjmu, prekročenie však nespôsobuje zdravotné riziko. Skladovanie: Uchovávajte v suchu, pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do jedného roka, tehotné a dojčiace matky.

Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Prípadný zákal nie je na závadu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie