Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60830
Dostupnosť: Skladom
12.49€

DRAČIA KRV - Sangre de Drago Výživový doplnok

  • Dračia krv alebo Sangre de Drago je 100% prírodná živica, ktorá vyteká pri poranení kôry amazonského stromu Crotonu lechleri . Má tmavo červenú farbu, veľmi rýchlo zasychá a poranený strom tak chráni.
  • Obsahuje rad biologicky aktívnych vzácnych látok, spektrum účinkov je veľmi široké, ako na vnútorné, tak vonkajšie použitie.
O širokospektrálnom účinku tohto stromu nie je možné vzhľadom na legislatívu EÚ podať viac informácií. Viac nájdete v herbároch.
Aktívne látky: 1 dávka (5 kvapiek) Denná dávka (1-3 x denne) % RHP Referenčná hodnota príjmu Dračia krv (Croton lechleri – 100% prírodná živica) 333 mg 333 – 1000 mg Nie je stanovené

Odporúčané dávkovanie: 5 kvapiek 1-3 x denne pred jedlom. Zapite vodou alebo pridajte do studeného nápoja. Odporúčame užívať 3 týždne, potom 1 týždeň vynechať. Na výplachy úst použite roztok 10 kvapiek v pohári vody.

Nevystavujte kontaktu s kovom.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku av mraze. Upozornenie: Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodnépre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky.

Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zložku prípravku. Pred upotrebením pretrepte, prípadný zákal nie je na závadu. Nevystavujte kontaktu s kovom.

Krajina pôvodu : Južná Amerika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie