Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 616
Dostupnosť: Skladom
8.49€

DENNÝ AKTÍVNY KRÉM SPF 15

  • Pleť hydratuje a chráni pred oxidatívnym stresom. Aktívny denný krém s vysokým obsahom biologicky aktívnych látok na účinný boj proti starnutiu.
  • Pri pravidelnom používaní zlepšuje kvalitu pleti, hydratuje a vyživuje. Udržuje pleť hebkú, vláčnu, pevnú a elastickú.
  • Napomáha vyhladzovať vrásky a tlmiť ich tvorbu. Ochranný faktor nie je dostatočný pri dlhšom pobyte na slnku, pre normálny pracovný režim je však dostatočný. Krém je vhodný k aktívnej ochrane pleti pri športovej činnosti.
Použitie: pre sviežu, pružnú a hydratovanú pokožku. Aplikujte každé ráno alebo pred športovou činnosťou. Krém je vhodný pre každý typ pleti. Krém zaručí dostatočnú ochranu pleti v našej klimatickej oblasti. Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom! Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivelosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra. Krajina pôvodu: Česká republika Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie