Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 61223
Dostupnosť: Skladom
29.99€

Darčeková sada TOPVET - darček pre otca

Chcete potešiť vášho otca užitočným darčekom, ktorý mu zaručene urobí radosť, no neviete nič vybrať? Darujte vášmu otcovi silu a vitalitu v jednom. Produkty v tejto darčekovej sade neobsahujú žiadnu chémie a sú 100 % prírodné.

Sada je zabalená v darčekovom balení, a preto si nevyžaduje ďalšie balenie pri obdarovávaní vášho milovaného otecka.

Darčeková sada obsahuje:

  • Ochrana pečene: Pestrec mariánsky obsahuje veľké množstvo aktívnych látok (najmä silymarínu), ktoré sa s úspechom používajú ako prostriedok pre podporu normálnej činnosti pečeňového tkaniva a na trávenie. Chráni bunky tkaniva pred oxidatívnym stresom. Pomáha udržiavať normálnu činnosť srdca a prispieva k normálnej hladine krvného cukru. Pomáha detoxikácii. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. 
  • Kostihojový gél (pre kĺby a svaly): Kostihojový gél sa používa ako masážny prostriedok na kožu v oblasti kĺbov a svalov. Kostihoj lekársky patrí medzi tradičné, vyskúšané a hlavne osvedčené byliny používané v prírodnej medicíne. Kostihoj obsahuje veľké množstvo alantoínu. Aalantoín chráni kožu a podporuje hojenie. Dochované písomnosti týkajúce sa využívania koreňa k hojeniu pomliaždenín a zlomenín pochádzajú už z obdobia starého Grécka. 
  • Prírodný ASTAXANTÍN (antioxidant): Astaxantín je v súčasnej dobe najsilnejší prírodný antioxidant, ktorý aktívne odbúrava voľné radikály. Prípravok prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Astaxantín je tiež vhodným doplnkom stravy športovcov. Pomáha zvýšiť vytrvalosť a silu, úroveň energie a znižuje únavu. Astaxantín je červené farbivo skupiny karoténov získavaný zo sladkovodnej mikroriasy Haematococcus Pluvialis, ktorá ho produkuje ako ochranu pred intenzívnym UV žiarením (oxidatívnym stresom).

S darčekovými setmi doplnkov stravy a kozmetiky Green idea podporíte zdravie svojich najbližších čistými extraktmi z jedinečných bylín. 

Krajina pôvodu: EÚ

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie