Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 61225
Dostupnosť: Skladom
17.99€

Darčeková sada TOPVET - darček pre neho

Chcete potešiť vášho muža užitočným darčekom, ktorý mu zaručene urobí radosť, no neviete nič vybrať? Darujte vášmu mužovi silu a vitalitu v jednom. Produkty v tejto darčekovej sade neobsahujú žiadnu chémiu a sú 100 % prírodné. 

Sada je zabalená v darčekovom balení, a preto si nevyžaduje ďalšie balenie pri obdarovávaní vášho milovaného muža.

Darčeková sada obsahuje:

  • Ochrana pečene: pestrec mariánsky obsahuje veľké množstvo aktívnych látok (najmä silymarínu), ktoré sa s úspechom používajú ako prostriedok pre podporu normálnej činnosti pečeňového tkaniva a na trávenie. Chráni bunky a tkanivá pred oxidatívnym stresom. Pomáha udržiavať normálnu činnosť srdca a prispieva k normálnej hladine krvného cukru. Pomáha detoxikácii. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
  • Tribulus bylinný extrakt - rastlinný stimulant: Tribulus obsahuje vysoké množstvo fytosterolov, ktoré sú prírodným stimulantom testosterónu. V športe je tribulus používaný ako "povolený doping", pretože dodáva telu energiu a zlepšuje svalový tonus. Podporuje hormonálnu aktivitu, a tým podporuje normálne funkcie reprodukčného systému. Tribulus užívame pre normálnu funkciu močovej sústavy a kardiovaskulárneho systému. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. 
  • Tatranský gél hrejivý: Slúži na optimálnu aktiváciu svalov pred záťažou, na masáž kože v oblasti svalov, kĺbov a chrbtice. Masážna bylinná kompozícia vo forme balzamu s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silíc. Vybrané extrakty slúžia k prehriatiu kože pred náročným fyzickým výkonom. Tieto vlastností odporúčame využiť u aktívnych športovcov pred zvýšenou telesnou námahou. Okrem toho sa používa aj ako osvedčený podporný masážny prostriedok na presilené miesta.

S darčekovými setmi doplnkov stravy a kozmetiky Green idea podporíte zdravie svojich najbližších čistými extraktmi z jedinečných bylín.

Bez konzervačných látok.

Krajina pôvodu: EÚ

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie