Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 61221
Dostupnosť: Skladom
22.69€

Darčeková sada TOPVET - darček pre deda

Chcete potešiť vášho deda užitočným darčekom, ktorý mu zaručene urobí radosť, no neviete nič vybrať? Darujte vášmu dedovi silu a vytalitu v jednom. Produkty obsiahnuté v tejto darčekovej sade neobsahujú žiadnu chémiu a sú 100 % prírodné.

Sada je zabalená v darčekovom balení, a preto si nevyžaduje ďalšie balenie pri obdarovávaní vášho milovaného deda.

Darčeková sada obsahuje:

  • Kostihojový gél​​​​​ (na kĺby a svaly): Kostihojový gél sa používa ako masážny prostriedok na kožu v oblasti kĺbov a svalov. Kostihoj lekársky patrí medzi tradičné, vyskúšané a hlavne osvedčené byliny používané v prírodnej medicíne. Kostihoj obsahuje veľké množstvo alantoínu, alantoín chráni kožu a podporuje hojenie. Dochované písomnosti týkajúce sa využívania koreňa k hojeniu pomliaždenín a zlomenín pochádzajú už z obdobia starého Grécka. 
  • Vrbovka bylinný extrakt: Účinne pomáha na problémy spojené s prostatou a močovými cestami. Aktívne látky vrbovky udržujú normálnu funkciu prostaty a močových ciest. Prispieva k relaxácii, duševnej a fyzickej pohode. Chráni bunky a tkanivá pred oxidatívnym poškodením. Užíva sa pre normálne funkcie trávenia a močovej sústavy. 
  • Vitamín D3 a vitamín K2: Nedostatok vitamínu D je považovaný za rizikový faktor pri vzniku vážnych ochorení. Hladina vitamínu D v krvi je ovplyvnená podnebným pásmom, ročným obdobím, stravou, ale aj používaním krémov s vysokým UV faktorom. Vitamín D prispieva ku normálnemu vstrebávaniu fosforu a vápnika, ku normálnej hladine vápnika v krvi, ku udržaniu zdravých kostí, ku udržaniu normálnej činnosti svalov, ku udržaniu zdravých zubov, ku normálnej funkcií imunitného systému. Vitamín K - Vo forme MK7 prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a k udržaniu zdravých kostí.

S darčekovými setmi doplnkov stravy a kozmetiky Green idea podporíte zdravie svojich najbližších čistými extraktmi z jedinečných bylín.

Bez konzervačných látok.

Krajina pôvodu: EÚ

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie