Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 793
Dostupnosť: Skladom
8.29€

BUST FIRMING LOTION - SPECIAL CARE - BIOVITALITY® Modulačné telové mlieko určené na spevnenie pŕs.

  • Mlieko obsahuje vo špecialite Maturine® aktívne látky získané z tigrej trávy a kvetu banánovníka porovnávajúce deficit estrogénov v pokožke. Aktívne látky získané z vínnej révy, čiernych ríbezlí a mučenky opletavej vo špecialite Radicaptol® tlmí enzým zodpovedný za úbytok elastínových vlákien - elastázy. Fucogel® je určený pre optimálnu hydratáciu.
  • Rhamnosoft® je bakteriálna polysacharid tlmiaci zápaly a zvyšujúce celistvosť pleti. Trigogenine® porovnáva deficit estrogénov v pleti. Bylinný komplex udržuje pevnosť, napätie, pružnosť, a tým spevňuje a mierne zväčšuje prsia.
Použitie: Aktívne mlieko je určené na aplikáciu pre každý typ pleti. Dôkladne votrite 2 x denne. Uchovajte pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu slnku. Používajte v súlade s návodom na použitie. Skladujte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti do troch rokov. 7,7 FL. OZ Dermatologicky testované. Originálna receptúra. Prípravok nebol testovaný na zvieratách. Parfumované výťažky z rastlín. Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie