Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 540
Dostupnosť: Skladom
8.99€

Beta 1,3 D glucan bylinný extrakt z hlivy ustricovej Imunitný systém Doplnok stravy  Beta glucan: je polysacharid získavaný zo živej hlivy ustricovej. Beta glucan je schopný podporovať a "vyladiť" obranné reakcie organizmu. Ide tiež o silný antioxidant. Znižuje celkové vyčerpanie a únavu.

  • Preukázaná je schopnosť upraviť hladinu cholesterolu a tiež hladinu cukru v krvi. Urýchľuje hojenie po úrazoch, operáciách, ale aj po chemoterapiách. Predmetom klinického testovania je tiež účinnosť beta glukánu na nádorové ochorenie.
  • Obsah: 1 kapsula denná dávka 1-2 tobolky % DDD Denná odporúčaná dávka Beta 1,3 D Glucan 150 mg 150-300 mg nie je stanovené vitamín C 30 mg 30-60 mg 37,5-75% DDD Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 kapsuly denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Užívajte 3 mesiace v jednom cykle.
Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Neprekračujte denné dávkovanie.

Vyrobené v ČR Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie