Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60291
Dostupnosť: Skladom
29.99€

Prírodné astaxantín - najsilnejší antioxidant

Doplnok stravy Astaxantín je v súčasnej dobe najsilnejší prírodný antioxidant, ktorý aktívne odbúrava voľné radikály. Voľné radikály sú príčinou veľa závažných ochorení, užívanie už 4 mg astaxantínu denne vedie k zníženiu rizika celého radu civilizačných ochorení.

  • Účinky astaxantínu sú veľmi všestranné - spomaľuje starnutie, posilňuje mozog, zlepšuje kvalitu pleti a ostrosť zraku, napomáha znižovať riziko cukrovky 2. stupňa, pôsobí protizápalovo a v neposlednom rade zvyšuje imunitu a mužskú plodnosť. Astaxantín je tiež vhodným doplnkom stravy športovcov.
  • Pomáha zvýšiť vytrvalosť a silu, úroveň energie a znižuje únavu. Astaxantín je červené farbivo skupiny karoténov získavaný zo sladkovodnej mikroriasy Haematococcus Pluvialis, ktorá ho produkuje ako ochranu pred intenzívnym UV žiarením (oxidatívnym stresom).
  • Účinnosť Astaxantín je podložená v rade odborných štúdií a klinických testoch. obsah: 1 kapsula (620mg)
Denná dávka 1 - 4 kapsuly % RHP Referenční hodnota príjmu Astaxantin 4 mg 4 mg nie je stanovené Vitamin E 14,9 mg 14,9 mg 124,2 % RHP Extra panenský olivový olej 297,7 mg 297,7 mg nie je stanovené
Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.  

Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie