Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 196
Dostupnosť: Skladom
7.49€

Ľanový olej - Linum usitatissimum Ľanový olej má vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín (linolénová 52 - 63%), ktoré sú pre náš organizmus veľmi dôležité.

Kyselina linolénová prispieva k normálnej hladine cholesterolu v krvi (priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 2 g ALA denne). Olej tiež podporuje normálnu funkciu trávenie a prostaty. Viac o účinkoch ľanového oleja nájdete v herbároch a liekopisoch.
  • Obsah: 1 dávka (3 - 5 ml) denná dávka 2 x denne % DDD Denná odporúčaná dávka Ľanový olej 2,73 - 4,55 g 5,46 - 9,10 g Nie je stanovené Upozornenie: Výrobok obsahuje látku, ktorá patrí do zoznamu alergénov .
  • Odporúčané dávkovanie: 2 × denne 3-5 ml (1 kávovú lyžičku). Olej má osobitú, jemne orechovú chuť. Zaujímavá kombinácia je s tvarohom, ale i ryžou.
Olej neznesie tepelnú úpravu! Neprekračujte referenčnú hodnotu príjmu. Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal nie je závadou prípravku.
Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú stravu.

Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie