Výrobca: Organic Shop
Kód produktu: 4743318182933
Dostupnosť: Skladom
3.69€

Nezvyčajná receptúra masky na báze  arganového oleja, kokosového oleja a amly je určená pre vlasy, ktoré potrebujú výživu a regeneráciu. Chráni vlasy, bráni ich poškodeniu, zlepšuje pružnosť vlasov a dodáva im krásny prírodný lesk.

Má jemnú vônu, obsahuje 98% prírodných zložiek
  • Arganový olej lieči pokožku hlavy  a urýchluje rast vlasov, dodáva im lesk, zabraňuje štiepeniu a chráni  farbené vlasy. 
  • Amla posilňuje vlasové korienky, redukuje vypadávanie vlasov, spôsobuje, že  vlasy rastú silnejšie a hustejšie. Tiež dodáva vlasom krásny, hlboký lesk, pomáha odstrániť lupiny a bráni predčasnému šediveniu.
  • Figy sú bohaté na vitamíny A a C, obsahujú fycín -rastlinný enzým, pektíny a polysacharidy, cím  intenzívne vyživujú, zjemnujú vlasy a obnovujú ich štruktúru.
  • Kokosový olej hlboko preniká do vlasovej štruktúry, regeneruje ju, zvlhčuje a dáva  vlasom zdravý vzhľad. Je bohatý na vitamíny skupiny B, vápnik, draslík, zinok, fosfor, horčík a kyselinu listovú. Vyživuje vlasy, posilňuje ich, zabraňuje ich štiepeniu.
  • Brusnice sú skvelým zdrojom vitamínov, organických kyselín a stopových prvkov, ktoré hlboko zvlhcujú vlasy, dodávajú im energiu a lesk, a zjemnujú ich.
Spôsob použitia: Aplikujte na vlhké vlasy, nechajte pôsobit 2-3 minúty. Umyte.  Pre lepší úcinok nechajte dlhšie pôsobit. 

Objem : 250 ml  

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie