Výrobca: Liptavia
Kód produktu: 8586021410445
Dostupnosť: Skladom
16.49€

Naniesť si masku, vyložiť nohy a relaxovať.

  • Že to znie ako sen? Premeňte ho na skutočnosť. Ba čo viac, na pravidelný rituál, ktorým si doprajete krásne hebkú a rozžiarenú pleť nadlho. ZAMASKUJTE SVOJ VEK  Pleť v zrelom veku vyžaduje veľa. Zvýšené nároky na hydratáciu a výživu nás nútia si k bežnej starostlivosti dopĺňať produkty, ktoré jej dodajú to, čo jej chýba.
  • Masky patria k tým najúčinnejším. Do pleťovej masky Vábenie vlčice sme zamiešali kokteil účinných ílov a výťažky z brezy, čučoriedky a borievky. Biely íl okrem toho, že vie zatočiť so zvýšenou mastnotou na pleti, je aj skvelým regeneračným prostriedkom.
  • Zlepšuje štruktúru pleti a šetrne ju čistí. Zelený íl dopĺňa účinky bieleho a pleť tonizuje, spevňuje, vyživuje a vyhladzuje. Má tiež detoxikačné a protistarnúce účinky. O prospechu brezy na pleť vedia už dlhé generácie. Výťažky z nej pokožku regenerujú a omladzujú. Breza má výnimočnú schopnosť uvoľňovať póry a zároveň ich dokonale prečistiť.
  • Čučoriedka je jeden z najzdravších druhov ovocia na svete. Pre pokožku na celom tele sú drobné bobule nenahraditeľné pre svoju antioxidačnú schopnosť. Zlepšujú prekrvenie pleti a chránia cievy pred poškodením. Borievka omladzuje a oživuje zrelú pleť. Vysoký obsah vitamínov A, C a E z nej robí dokonalý prostriedok pre mdlú a unavenú pleť.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie