Výrobca: Liptavia
Kód produktu: 8586021410346
Dostupnosť: Vypredané
16.49€

Kúzlo pleťových masiek spočíva v rýchlosti a spoľahlivosti.

  • Stávajú sa našou záchranou, keď sa nám stav pleti nečakane zhorší. Jednu takúto pomocníčku nájdeš aj v kolekcii Prameň pokušenia. MASKA Z PRÍRODY PRE PRIRODZENÚ KRÁSU Keď tvoja suchá pleť potrebuje vyživiť, požiadaj o pomoc prírodu. My sme sa tým riadili a do tejto masky sme zamiešali len to najlepšie, čo okolie Liptova ponúka.
  • Žltý a biely íl sú v zložení pleťových masiek už stálicou. Skvele regenerujú a revitalizujú pokožku, posilňujú ju a hĺbkovo vyživujú. Suchá pleť ich ocení, lebo predchádzajú jej šupinateniu a zlepšujú jej štruktúru. Biely íl má navyše antibakteriálne a protizápalové účinky. Ako zásobáreň vitamínov B, C, D, E a K, karotenoidov, nenasýtených mastných kyselín a minerálov nesmie v našej maske chýbať rakytník.
  • Obľúbiš si ho pre jeho schopnosť robiť pleť vláčnejšou a pružnejšou. Voňavú ružu sme pridali pre jej tonizačné a čistiace účinky. Pleti tiež dodáva stratenú žiarivosť a vitalitu. A nakoniec černice, na suchú pleť ako stvorené. Sú plné vitamínov (najmä C a E) a prirodzeným zdrojom vápnika a horčíka. Vďaka tejto výzbroji ťa nesklamú v boji s dehydratáciou pleti a jej starnutím.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie