Výrobca: Liptavia
Kód produktu: 8586021410551
Dostupnosť: Skladom
12.89€

Prírodný odličovací olej Liptavia - plameň vášne

Nemastné oleje z neporušenej Liptovskej prírody zaručujú dokonalý čistiaci a vyživovací účinok. Olej zabraňuje tvorbe vrások a účinne ich vyhladzuje. Kvalitné odlíčenie je pre zdravie a príťažlivý vzhľad pleti alfa a omega. Iba po tom, čo je pokožka správne vyčistená, možno pokračovať v jej ďalšom ošetrovaní (krémom, maskou, peelingom...).

Trendom v starostlivosti o zrelú pleť sa stávajú odličovacie oleje, ktoré nielen účinne odstránia make-up, ale pleť zároveň vyživia.  Olej je zložený, ako inak, zo zmesi vzácnych olejov:

  • Hroznový olej sme vybrali pre jeho schopnosť pleť hydratovať a chrániť jej póry pred zanesením. Prirodzene tiež bojuje proti starnutiu pleti. Rýchlo si ho obľúbi akýkoľvek typ pleti, aj citlivá.
  • Marhuľový olej sa radí medzi nevysychavé a nedráždivé. V našom odličovači si našiel miesto pre svoje zvláčňujúce, výživné a regeneračné účinky a ľahučkú konzistenciu. Vďačíme mu za to, že našej pleti dodá vitamíny A, B17, E a esenciálne mastné kyseliny.
  • Slnečnicový olej obsahuje vysoké množstvo vitamínu E, ktorý sa považuje za najdôležitejší pre zachovanie krásnej pleti. V pokožke pomáha zadržiavať potrebnú vlhkosť a zvyšuje v nej produkciu kolagénu, ktorý je nevyhnutný pre zachovanie jej pružnosti.
  • Kokosový olej sa skvele vstrebáva a preniká hlboko do pokožky, kde pôsobí vyživujúco a hydratačne. Povrch pleti upokojuje a regeneruje.
  • Muškát pôsobí antisepticky a na suchú pleť ako balzam. Upravuje tvorbu mazu a tam kde treba hydratuje.
  • Výťažky z čučoriedok sme k nemu pridali pre ich antioxidačné vlastnosti. Chránia pleť pred všadeprítomnými škodlivinami. Okrem vysokého množstva vitamínu C obsahujú železo, zinok, meď a kyselinu listovú, ktoré sú dôležité pre zdravie pokožky. Vďaka prítomnej vláknine čučoriedky z pleti skvele vyplavujú toxíny. Takto prečistená pokožka potom pôsobí mladistvejšie a sviežejšie.

Každá zložka odličovacieho oleja obsahuje jedinečné zloženie vitamínov, minerálov a látok, ktoré vašu pleť vyživia a doprajú jej najlepšiu možnú starostlivosť.


Kombinácia týchto prírodných olejov zaručuje maximálne vyživenú a hydratovanú pleť. Čistenie pleti s týmto odličovacím olejom je veľmi ľahké a účinné. Stačí len vyskúšať a o iných odličovacích prípravkoch už nebudete nikdy chcieť počuť.


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie